Půjčovna

Chceme, abyste si svou dovolenou nebo lyžařský kurz užili na maximum. Každou sezónu u nás proto najdete nové vybavení.

Doba výpůjčky vybavení: Jednodenní, víkendová, týdenní i celosezónní.

Příprava vybavení: Lyže i snowboardy půjčujeme vždy s kompletním servisem a seřízením, připravené na maximální zátěž. Boty i přilby důkladně sušíme na profesionálním sušáku, pečlivě čistíme a dezinfikujeme.

Rezervační systém: Od sezóny 2019/2020 používáme nový software, který nám pomáhá zpětně dohledat, jaké vybavení jste si v této sezóně už zapůjčili. Výhody? Snadno od vás zjistíme, zda vybavení splnilo očekávání anebo byste příště rádi vyzkoušeli jiné.

Kdy rezervovat: Ideální doba pro rezervaci je období od konce října po začátek listopadu. Touto dobou přidáváme na sklad nové vybavení, a navíc nabízíme slevu na rezervace a výpůjčky do konce listopadu.

 
30
3113031
  • CENIKY PUJCOVNA 1 Kód: 156
    Půjčovna zimního vybavení

    V naší půjčovně najdete lyžařské, snowboardové a běžecké vybavení na zimní dovolenou nebo lyžařský kurz. Vybavení půjčujeme od 1 dne až po celou sezonu. Ceny jsou zvýhodněny do 30.11. jak pro rezervace krátkodobých výpůjček (-10%) tak pro celosezónní (-15%)

    Cena od:

    30 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.