Oblečení

K oblečení jsme zvolili jasný přístup: chceme top kvalitu. Nenajdete u nás tričko za stovku, ale zase si můžete být stopro jistý, že si nebudete chtít už nikdy koupit nic jiného něž oblečení té nejvyšší kvality. Pohodlí, funkčnost a design bez kompromisů. To vše vám zajistí jen jedny z nejlepších značek na trhu a těmi pro nás jsou Craft a Lasting sport.

Švédská značka Craft vyrábí funkční oblečení už od roku 1977. Věnuje se vývoji těch nejlepších materiálů a začala s tím pro vojáky. Pokud tedy chcete od vaše oblečení na sport to nejlepší tak u Craftu si vyberete.

Firma Lasting sport vyvíjí a vyrábí své oblečení v České republice. Se značkou máme v naší prodejně spojeno hlavně oblečení s merino vlny. Fantastický přírodní materiál, který vás vždy zahřeje. Obzvláště si jej oblíbily ženy, ale ani muži nepohrdnou pohodlím a teplíčkem, které tento materiál přináší každému kdo jej jednou zkusí.

Ribana si oblíbili hlavně hokejisti. Brněnská značka Suzan nám je dodává už pěknou řádku let. 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.