Servis

Sami si na servis vybavení netroufáte, nebo potřebujete prostě jen poradit? Stavte se na naší prodejně a nechte kompletní servis kola, lyží nebo bruslí na nás.

Kola: Používáme to nejkvalitnější nářadí od firmy Park Tools. Sledujeme cyklistické novinky a poradíme si i s opravou elektrokola. K dispozici máme diagnostiku na motory Shimano, Bosch a Bafang. 

Lyže: Od letošního roku nám se seřizováním a testováním vázání pomáhá SkiBindTester, špičkový přístroj vyvinutý a vyrobený v České republice. Kromě sjezdových lyží servisujeme také snowboardy a běžky.

Brusle: K broušení nožů používáme špičkovou brusku Sparx. Nabízíme 10 druhů žlábků, jak klasické, tak s plochým dnem. Pomůžeme vám vybrat, který druh broušení je pro vás nejvhodnější. K tomu vám opravíme nýty na nožích nebo očka na zavazování atd.

 
30
150130150

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • BMK 275 001 Kód: 120
  servis kol

  Dopravní prostředek, forma zábavy, životní styl, relaxace - to vše a i víc pro vás může být kolo. Proto mu dopřejte kvalitní servis. Jen dobře připravené kolo vám bude dobře sloužit a budete se na něj moc vždy spolehnout. Cena od

  30 Kč
 • broušení bruslí Kód: 111
  broušení bruslí

  Užijte si to nejkvalitnější broušení na vašich bruslích. Kvalitně nabroušené brusle vás posunou zase o kus výš ve vašich hokejových dovednostech. Cena od

  100 Kč
 • Belt350 EN 01 400x400 Kód: 117
  Servis lyží, snowboardů a běžek

  Servisu lyží a SNB se věnujeme již od roku 2000. Záleží nám na kvalitě provedení a také na trvanlivosti. Chceme aby jste si své lyže mohli užívat ve skvělé kondici co nejdéle. Cena od

  100 Kč
 • Skibindtesetr2 Kód: 112
  Seřízení vázání

  Všechny sjezdové lyže jsou dnes vybaveny bezpečnostním vázáním. To ovšem plní svou funkci, jen pokud je správně seřízené. Seřízení přitom musí odpovídat aktuálnímu jak stavu lyžaře (hmotnost, lyžařské schopnosti, věk), tak stavu vázání. To zajistí jen pravidelně seřizování na speciálním stroji od SkiBindTester.

  150 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.