Craft

Webová stránka značky: Craft
 

Švédská značka Craft je tu více než 40 let, v ČR 25 let

Značka Craft je synonymem pro funkční ergonomické oblečení, které navrhuje ve spolupráci s nejlepšími sportovci světa. Možná jste však nevěděli, že tato švédská firma přišla s funkčním prádlem už před 40 lety, kdy ho vyvinula na základě výzkumu pro armádu.

Craft – jasná volba profesionálních i rekreačních sportovců

Za více než 25 let se na českém a slovenském trhu značka Craft velice dobře usadila v mnoha sportovních obchodech. Od malých krámků přes specializované prodejny, kde vás nákupem provedou opravdoví sportovní nadšenci, až po velké sportovní řetězce, v nichž může přijít na chuť této značce opravdu široká sportovní veřejnost.

Čeho si ale vážíme víc, je skutečnost, že si naše produkty našly místo ve vašich sportovních šatnících a občas také duších. Jsme pyšní, že jsme vám mohli nabídnout špičkové sportovní oblečení před více než 25 lety stejně jako dnes, a budeme dělat vše pro to, abyste ani za dalších 25 let nemuseli řešit, jaké sportovní oblečení si koupit.

Protože CRAFT tu stále bude jako jasná volba číslo 1!

Žádné produkty od výrobce Craft nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.