Domů / Podle výrobce / LASTING SPORT s.r.o.
Broušení bruslí

Broušení bruslí je u nás pohodička. Nabízíme vám to nejlepší možné broušení bruslí s bruskou Sparx PS100. Broušení nožů probíhá pomocí přesných diamantových kotoučků.

Hokej

Pěkná videa o hokeji a hokejovém vybavení jsou na televizi Seznam.

Až k nám zase přijdete kupovat hokejku, tak se vám bude určitě hodit video správná délka hokejky.
A nebo vyžijete video o optimální velikosti bruslí.

 

LASTING SPORT s.r.o.

(4) Rodinná firma LASTING SPORT s.r.o. byla založena roku 1991 experty v oboru technologie vývoje a materiálů pro výrobu funkčního prádla a ponožek pro sport, outdoor, lov a jiné sportovní aktivity.
LASTING SPORT s.r.o.

Filozofie Lasting sport:

Společnost minimalizuje dopad na životní prostředí, zejména při činnostech spojených s výrobou, rozvojem společnosti a vývojem nových produktů. Spolupracuje pouze s dodavateli, kteří garantují a dodržují ekologické zpracování materiálů a etické zacházení se zvířaty. Neustálé zdokonalování technologie výroby, společně s použitím nejmodernějších trendů jak v grafickém zpracování designů, tak při výběru materiálů, zajišťuje vysokou konkurence schopnost výrobků LASTING na všech trzích. Výrobky získaly mnoho uznání vysoké kvality a funkčnosti. Pro zajištění nejvyšší kvality výrobků pro zákazníky zavedli systém řízení kvality dle normy EN ISO 9001:2009