Domů / SPORT / Zdraví a ochrana / Brýle

Brýle lyžařské Damani Fotochromatic GA05-B, černá


Žádné hodnocení. Produktové číslo: 8594199120905
Dostupnost: SKLADEM
2.499,00 Kč , plus doprava
(2.499,00 Kč/ks)
 
Brýle lyžařské Damani Fotochromatic GA05-B, černá
Dvojité fotochromatické sklo pro dokonalé vidění v různém počasí!

Díky speciální pokročilé technologii se sklo automaticky zatmaví podle počasí, respektive dle intenzity dopadajícího UV záření.

Dvojité original REVO sklo se zrcadlovým efektem a zabarvením dle aktuálního počasí pro skvělý požitek z jízdy! U tohoto typu brýlí používáme výhradně čočky s originální REVO úpravou, nikoliv jejich napodobeniny! REVO technologie je v současné době považována za absolutní špičku mezi čočkami lyžařských brýlí - nejvěrněji a nejpřirozeněji vykresluje terén za každého počasí. Stupeň tmavosti: kategorie 0-2, tedy čiré až středně zatmavené sklo.

Za velmi nepříznivých podmínek - husté sněžení, mlha, apod. - zůstává sklo čiré, zatmavuje se podle intenzity slunečního svitu.

Proti zamlžení brýlí je z vnitřní strany čoček aplikována permanentní antifog vrstva, která zabraňuje mlžení skel.

Flexibilní odlehčený rám brýlí byl vyvinut s ohledem na maximální spokojenost a pohodlí uživatele. Z vnitřní strany má rám speciální třívrstvou pěnu, která při nasezení komfortně dosedá na obličej a skvěle kopíruje jeho kontury.

Pružný fixační pásek slouží pro nasezení brýlí přes hlavu nebo lyžařskou helmu. Tři řady silikonových proužků zabraňují posunování pásku po helmě a fixují jej v požadované poloze.

Luxusní vzhled brýlí podtrhuje stylově provedené logo vyražené na štítku z pravé kůže.

Součástí balení je praktický textilní sáček pro uložení brýlí.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.