Zdraví a ochrana

Zdraví je základ. A k tomu abychom byli v bezpečí je třeba využívat ochranných pomůcek.

V dnešní době není problém si koupit ochranou pomůcku, takřka kdekoli, ale minimálně stejně důležité je, aby vám správně seděla. Proto je důležité vybírat přilbu v prodejně, kde vám ji odborný personál vyzkouší a správně upraví na vaši hlavu. A pokud nesedí jak má, vezme jinou. Každá hlava je trochu jiná a každému sedí nějaká jiná přilba. Toto není vhodný dárek bez předchozího zkoušení.

V různých sportech jsou různé ochranné pomůcky. Na skladě tedy máme mnoho chráničů zubů, ortéz, tejpů, bandáží, chráničů...

Mimo tyto doplňky nabízíme i reflexní a jiné doplňky pro vaší bezpečnost i za zhoršené viditelnosti při tréninku nebo cestě do práce. Doplňky od České firmy Altima jsou zárukou kvality.

Brýle na kolo a na lyže sami vozíme a testujeme i v naší lyžařské půjčovně. Pokud si nějaké chcete vybrat a již máte přilbu, vezměte ji s sebou. Nejprodávanější z našich řad jsou brýle s fotochromatickými skly. Sami se zabarvují a tak už nebudete potřebovat vozit několikery brýle nebo výměnná skla. Pokud však stále chcete mít skvělá výměnná skla sebou, máme skladem i skla uchycená magnetem pro jednoduchou výměnu a bezpečnost.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.