Domů / Zámečnictví

Vložka zámková FPS 31/36 Ni 5x klíč EVIDOVANÁ, 3***


Žádné hodnocení. Produktové číslo: 8594038646078
Systém FPS nabízí jednoduché, spolehlivé a komfortní zabezpečení. Systém FPS lze použít v menších, jednoduše strukturovaných uzamykacích systémech. Proč zvolit uzamykací systém? Protože k otevření všech dveří – vchodových, bytových, sklepních nebo napříkl
Výrobce: EVVA
Dostupnost: SKLADEM
960,00 Kč , plus doprava
(960,00 Kč/ks)
 
Vložka zámková FPS 31/36 Ni 5x klíč EVIDOVANÁ, 3***
Cylindrická vložka FPS
FPS je pružinový stavítkový systém s 5 nebo 6 aktivními pružinovými detekčními prvky. Znaky určující oprávnění klíče FPS jsou kontrolovány v bezpečnostní cylindrické vložce, a to na dvou bezpečnostních úrovních: pomocí patentovaného systému profilů klíče a pomocí masivních přidržovacích prvků. Cylindrická vložka FPS se vyrábí v kompaktním konstrukčním provedení.

Klíč FPS je silný alpakový klíč, který se vyznačuje patentovaným, vícenásobně se překrývajícím profilem. Díky tomu je odolný proti opotřebení a má dlouhou životnost. Příčně se protínající profilové prvky přispívají k dalšímu zvýšení bezpečnosti a omezují nebezpečí neoprávněného kopírování klíče.

Designový klíč FPS
Klíč FPS je volitelně k dostání v černé, červené, modré, bílé, žluté a zelené barvě. Barevné označení usnadňuje přiřazení klíče.
Specifikace
Bezpečnostní třída 3*** - vysoká ochrana
Prostupová spojka Ne
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.