Domů / Servis
Kategorie
Výrobci
Broušení bruslí

Broušení bruslí je u nás pohodička. Nabízíme vám to nejlepší možné broušení bruslí s bruskou Sparx PS100. Broušení nožů probíhá pomocí přesných diamantových kotoučků.

Hokej

Pěkná videa o hokeji a hokejovém vybavení jsou na televizi Seznam.

Až k nám zase přijdete kupovat hokejku, tak se vám bude určitě hodit video správná délka hokejky.
A nebo vyžijete video o optimální velikosti bruslí.

 

Servis

(5) Sami si na servis vybavení netroufáte, nebo potřebujete prostě jen poradit? Stavte se na naší prodejně a nechte kompletní servis kola, lyží nebo bruslí na nás.

Sami si na servis vybavení netroufáte, nebo potřebujete prostě jen poradit? Stavte se na naší prodejně a nechte kompletní servis kola, lyží nebo bruslí na nás.

 

Kola: Používáme to nejkvalitnější nářadí od firmy Park Tools. Sledujeme cyklistické novinky a poradíme si i s opravou elektrokola. K dispozici máme diagnostiku na motory Shimano, Bosch a Bafang. 

Lyže: Od letošního roku nám se seřizováním a testováním vázání pomáhá SkiBindTester, špičkový přístroj vyvinutý a vyrobený v České republice. Kromě sjezdových lyží servisujeme také snowboardy a běžky.

Brusle: K broušení nožů používáme špičkovou brusku Sparx. Nabízíme 10 druhů žlábků, jak klasické, tak s plochým dnem. Pomůžeme vám vybrat, který druh broušení je pro vás nejvhodnější. K tomu vám opravíme nýty na nožích nebo očka na zavazování atd.


Vyberte parametry zboží
Skladem
Cena
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Broušení bruslí Broušení bruslí Kód: 123
NA DOTAZ
100,00 Kč
Detail
SERVIS KOL SERVIS KOL Kód: 123
NA DOTAZ
0,00 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena