Domů / Půjčovna

Půjčovné nosič na kola na kouli - Peruzzo PURE INSTINCT 4


Žádné hodnocení.
Nosič na kola na kouli za auto Peruzzo PURE INSTINCT 4 - jistina 2.000,- Předem se musí rezervovat a domluvit termín zapůjčení. Rezervace alespoň 5 dní předem
Dostupnost: NA DOTAZ
150,00 Kč , plus doprava
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Půjčovné nosič na kola na kouli - Peruzzo PURE INSTINCT 4
Model nosiče kol Peruzzo Instinct 4 na tažné zařízení od Italského výrobce Peruzzo v novém designu a s novou funkcí. Nosič Peruzzo Pure Instinct pro 4 kola je v černém provedení a oproti ostatním nosičům od tohoto Italského výrobce se vyznačuje snadným složením do minimálních rozměrů. Díky tomu je možné nosič jednoduše převézt v kufru vašeho vozu a při skladování zabere minimum místa.

K nosiči je již ve standardu spirálový zámek pro uzamčení kol na nosiči. Zámek má vlastní držák, který je připevněn na nosič kol Peruzzo Instinct a tak je vždy jednoduše po ruce. Tento model Peruzzo Pure instinct je samozřejmě sklopný pomocí nožního pedálu pro snadné otevření nákladového prostoru vašeho vozu, je uzamykatelný k tažnému zařízení a má jednoduchou montáž pomocí páky. Tento nosič je již dodáván včetně všech držáků kol, které jsou též vyvedeny v černé barvě.

Montáž na tažné zařízení
Hmotnost
19 kg
Maximální zatížení
60 kg
Maximální počet jízdních kol
4
Přeprava elektrokol
ne
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.