kopírování důlkových klíčů

 
 

Důlkové klíče různých výrobců nejčastěji Mul-T-Lock. Cena od 

Dostupnost Momentálně nedostupné
100 Kč
Kód produktu 90
Kategorie Zámečnictví
 

Při výrobě klíče je nejlépe přinést klíč originální nepoškozený.

Pokud potřebujete vytvořit více kopií klíčů je třeba donést i zámkovou vložku. 

Některé klíče lze kopírovat pouze s předloženou kartou. Tyto klíče jsou tímto způsobem chráněny proti nechtěnému kopírování.
IDENTIFIKAČNÍ KARTA - klíč k vložce s takto nazvanou kartou lze kopírovat i bez předložení karty
BEZPEČNOSTNÍ KARTA - klíč k vložce s tímto označením lze kopírovat pouze s předloženou kartou a originálním klíčem. Číslo vyražené na klíči a číslo na kartě se musí shodovat.

  1. Zákaznický profil klíče: Klíče lze vyrobit pouze u jednoho určeného zámečníka (většinou u toho, u kterého jste svůj chráněný profil zakoupili) po předložení jeho bezpečnostní karty. Zámečník má svoji vlastní evidenci, tento jeho chráněný profil je vyrobený pouze pro něj a nikdo jiný vám z tohoto profilu další kopie klíče nenařeže. Povinností zámečníka je nové kopie klíčů označit a evidovat.
  2. Volně prodejné klíče s bezpečnostní kartou: kopie těchto klíčů může vyrobit větší množství zámečníků, ale pouze po předložení bezpečnostní karty, která je přiložena k vložce.
  3. Speciální bezpečnostní klíče: klíče k takto chráněnému profilu lze vyrobit pouze po sepsání smlouvy přímo s výrobcem zámku (například FAB, EVVA, Mul-T-lock…). Toto lze udělat pouze prostřednictvím prodejce, u kterého jste takto chráněný profil zakoupili. Klíče nejsou volně na trhu v distribuci a jsou vyráběny pouze po zaslání sjednaných údajů přímo ve výrobním závodě. Nelze je vyrobit v zámečnictví na počkání.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.